Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHS Akibon a Furbel Céleste

V chovatelské  stanici SOUCHOV se narodili miminka Griffon Korthalsův,kdo by o tomto krásném a pracovním plemeni  chtěl něco vědět ,vše rád zodpoví majitel a chovatel v jedné osobě-Svatopluk Soucha a také je k přečtení na klubových stránkách v sekci - Plemena- 

GRIFFON KORTHALSŮV

Standard FCI č. 107/ 03.03.2000 / F
Pracovní standard
Prezentace vynikajícího stylu plemen Griffon Korthals v tréninku španělského cvičitele

vrh 'B'-Souchov 1pes a 4 fenky a první letošní klubový miminka na světě. Vrh ohaře Griffon Korthalsův. Narozeno 19.1.2018. Matka:Hellene du Roi Morvan ČLP 1 Otec:Serpico del Oltrepo ČLP2
oba rodiče vedení pracovně,, Výstavní ocenění Serpica:Klubová výstava - výborný 1, CAJC, CAC, VSV, KV, BOB.
Zkoušky:T.A.N., MJL I.cena, r.CACT,NFT r.CACT, MFT r.CACT, r.CACIT
m:Hellene:Klubová výstava: výborný 1, CAC, VSV, BOB
zkoušky:T.A.N. Pro zájemce kontaktujte Svatopluk Soucha.
veškeré informace o rodičích a plemeni na www.breton.cz
SvatoplukSoucha@seznam.cz, tel.724523399...

 

 

Ke konci roku 2018 plánujeme v naší Chovatelské stanici jedno krytí Bretanských ohařú a to spojení Zora z Taranky x Brando Furbel céleste.Brando má v roce 2016 zkoušku do chovu T.A.N a letos se chystá na další akce .také se účastnil klubových výstav,kde získal nemalé ocenění-Gratulujeme hrdému majiteli panu Pavlu Zonygovi a jeho rodině,která se o Brandíka pěkně stará.

 

 
 
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

 

V naší chovatelské stanici AKIBON zadáme štěnátka hrubosrstých foxteriérů ze spojení Andy zo Sengetova x Villi z Benkovského kopce s PP.Oba rodiče pracovně vedení.

volný pejsek : Áron,fenka:Andy a Agri.K odběru koncem září.

Všechna štěnátka mají již své páníčky..

 

 

V naší chovatelské stanici 'Furbel céleste' nabízíme štěnátko Bretanského ohaře ze spojení Zora z Taranky x Amore Furbel céleste.

jeden volný pejsek oranžovobílé barvy,jménem Draino.V době odběru a to jest po 9.9.2017 bude tetovaný,pravidelně odčervován s vlastním PP a očkovacím průkazem.

Rodiče pracují soutěžně a oba mají již několik soutěží za sebou a ještě také po dlouhou dobu před sebou..

Zora z Taranky je potomek po Therese z Taranky(ČR) x Borg Berevillaqua(Srb)

DKK-0/0

Výstavy klubové:V1,CAC,KV.

Zkoušky:ZV-I.cena,Agrotec Novomlýnské derby - I.c CACT a vítěž za klubové plemena i ostatní plemena ohařů.,T.A.N.-1.v pořadí.

 

Amore Furbel céleste je potomek po Viera z Taranky x Odin z Taranky..Amor,neboli Dunánek se také účastnil mnoho soutěží a klubových výstav s krásným oceněním.

DKK:2/2

Klubové výstavy -jako štěnátko-VN1,v mladých-V1,CAJC,BOJ,BOB,jako dospělí jedinec-2xV1,2xCAC,VSV,BOS.

Zkoušky:2x Novomlýnské derby-I.c - z toho jednou celkový vítěž,Memoriál Josefa Luxe-I.c a ocenění jako klubový vítěz,T.A.N.,NFT-Dobře,2x Pohár Sv.Hubert-lov se psem-1x5.místo:1x vítěz 1.místo v nominační soutěži.MFT Jablonné pod Ještědí 14point,Memoriál Josefa Luxe-nezklamal a opět bodoval na první příčce s plným počtem bodů a umístil se tak na prvním místě jako vítez za kontinentální ohaře a celkové prvenctví..

Účastník Světového poháru v Chorvatsku-Zadar.

Všechna štěnátka jsou zadaná.

 

 

Všechna štěnátka mají své pánečky.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V naší Chovatelské stanici AKIBON nastala další změna a to plánované krytí Foxteriérky Andy zo Sengetova a to psem Villi z Benkovského kopce,zda došlo k zabřeznutí je ještě moc brzo,ale budeme si přát aby k tomu došlo a narodili se zdravá krásná miminka.

Otec i matka pracují v lovecké praxi a tak již předem kdo by měl zájem o pracovní spojení se mohou již informovat na emailu:mirek-lov@centrum.cz

 

 

CHS Furbel céleste.Štěnátka jsou všechna zadaná.

potomci po Viera z Taranky x Juk od Stanovského.

  

 

 

TOPlist